Úvodní stránka » Aktuality » Zájemci o horoskop by se měli seznámit s podmínkami !

Chcete-li horoskop, čtěte "Podmínky" !

Chcete horoskop ?

Pak se prosím nejprve seznamte s textem podmínek, za kterých Vám tyto služby poskytnu (v menu "Podmínky"). Z dosavadní existence tohoto webu je totiž zřejmé, že většina žadatelů si podmínky vůbec nepřečte, mohou pak být zklamáni mým odmítnutím, pokud požadují jiný typ horoskopu, než který nabízím ( v menu "Horoskop zdarma") nebo nerespektují skutečnost, že na nové objednávky je právě vyhlášen  STOP STAV (také v menu "Horoskop zdarma").

Protože astrologické služby v současné době poskytuji zdarma a na úkor svého volného času (při  zaměstnání), musím logicky takto korigovat požadavky, se kterými se na mne žadatelé obracejí. Je mně líto, že nemohu vyhovět více zájemcům, ale z kapacitních důvodů to opravdu není možné.

Chcete konzultovat s astrologem váš problému ?

I když požadujete "pouhou" radu, jak se zachovat v určité životní situaci, uvědomte si, že astrolog opět musí provést rozbor vašeho horoskopu narození a další navazující analýzy (pokud pracuje seriozně), což jsou záležitosti časově dosti náročné...takže i na tyto požadavky se vztahuje to, co uvádím výše. Navíc je tu i otázka karmické zátěže, proto v těchto případech provádím výběr dle svého uvážení.