Úvodní stránka » Horoskop zdarma

Horoskop zdarma

V současné době zdarma nabízím:

1/ Horoskop narození  a  tvé zdraví

(dispozice k nemocem dle diagnostiky nemocí podle znamení zvěrokruhu  - metoda  Ericha Bauera)

Právě probíhá :     „STOP STAV  v přijímání objednávek  do : 31.01.2022 !“

Kontaktním formulářem zašlete zejména tyto údaje :

-své jméno, datum narození, čas narození, místo narození,e-mailovou adresu (případně telefonní číslo)

-dosud prodělané nemoci a úrazy (která část těla) pro zpětnou vazbu

Po upřesnění a odsouhlasení potřebných údajů Vám bude zaslán k vyplnění tiskopis SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.

Než objednáte čtěte níže prosím :

Než přistoupím k  posouzení Vašich zdravotních dispozic z horoskopu narození, považuji za nutné alespoň v hrubých rysech nastínit způsob mé práce a uvést, jaký výstup vlastně můžete ode mne očekávat a co si s ním počít.

 Prvotní analýzu Vašich zdravotních dispozic provádím podle nativního horoskopu metodou astrologa Ericha Bauera (je popsána v jeho knize „Astrologie a zdraví“). Velmi zjednodušeně řečeno se jedná o posouzení vyrovnanosti (tedy i přebytku nebo nedostatku) energií planet podle jejich umístnění ve znameních zvěrokruhu a z toho plynoucích možných zdravotních problémů. Následně pak upřesňuji takto získané poznatky již podle zažitých pravidel klasické astrologie, které se používají při rozboru zdravotních dispozic v horoskopu narození, neboť každé znamení či planeta významově souvisejí s určitými částmi těla, s jednotlivými orgány našeho těla a tudíž i jejich nemocemi (ascendent a planety ve znameních, VI. a XII. dům, aspekty planet…). Na základě tohoto rozboru mohu upozornit na kritická místa Vašeho horoskopu a doporučit obecná opatření, která jsou důležitá zejména z dlouhodobého (preventivního) hlediska pro zachování Vašeho zdraví a pro předcházení vážnějším nemocem. Pokud totiž vycházíme vstříc určitým základním principům, které jsou v našem horoskopu zakódovány, nemusí tyto principy naše životní kroky usměrňovat násilným způsobem (nemoci, úrazy), můžeme tedy do určité míry svůj osud příznivě ovlivnit !

Zdůrazňuji však, že nejsem lékař, psychoterapeut ani léčitel. Zabývám se hermetickými naukami, od dětství léčivými rostlinami (otec), později magií (matka), proto má doporučení berte prosím jenom jako jednu z dalších možností, kterak se popasovat s Vaším životním údělem, a to poněkud netradičně a jinak, než jste možná zvyklí. A proč to nezkusit ? Vždyť za vyzkoušení nic nedáte ... a věřte, životní zkušenosti mnohých říkají, že astrologie zdraví funguje a že prevence bolí míň, než případné léčení nemocí, které se většinou objevují s přibývajícími lety života.

 Závěrem ještě podotýkám, že mou snahou je Vám pomoci, a to zcela zdarma a na úkor svého volného času, proto prosím neočekávejte rozsáhlý (na výsledné zpracování časově náročný) astrologický rozbor v řádu desítek stran, ale spíše stručný základní rozbor Vašich zdravotních disposic a návazně na to jednoduchá doporučení, jak si můžete pomoci v prevenci chorob (doplněné podkladovým  materiálem k Vašemu horoskopu narození, který vyhotovuje jeden z mnou používaných astrologických programů automaticky, a který můžete využít při případném dalším studiu svého nativního horoskopu).